Bu web sitesinde, sizi başkalarından ayırt etmek üzere çerezler kullanılmaktadır.
Bu, size iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olurken aynı zamanda bize web sitemizi geliştirme olanağı sağlar. Daha fazla bilgi...

Pasion for Automation

Profesyonel, Rekabetçi, Yetkin Hizmet Her proses ihtiyacını sağlayan alternatif ürünler, alternatif çözümler..
home abortion abortion experiences abortion video
amoxicillin amoxicillin amoxicillin
Geri A+    A    A-
Gıda Fabrikası Tank Seviye İzleme (Türkiye)

Teknik parametrelerle uyumlu seçilmemiş seviye enstrumanı değiştirilerek, akışkan karakteristiklerine uygun olarak radar tip seviye transmitteri seçilmesi ve güvenilir aralıkta sürekli seviye izlenmesi


Ülke: Türkiye 
Endüstri: Gıda EndüstrisiOlay

İstanbul’ daki bir gıda tesisinde, tank içerisinde sıvı fazda bulunan akışkanın sürekli seviye kontrol gereksinimi ile ilgili bir talep ortaya çıktı. Halihazırda satınalınan enstruman, tankın seviyesini ya hiç ölçmüyor yada okunan değerleri güvenilir kılmıyordu. Ortam ve akışkan koşullarına bakıldığında sıvı akışkanın kimyasal reaksiyonlarla buharlaştığı ve tankın içerisinde sıvı yüzeyinde kaydadeğer derecede akışkan buharı tespit edildi. Bu olay, ultrasonik seviye teknolojisini yanıltıyordu. Tüm aşındırıcı sıvılara uygun ve tankın yüksekliğine uygun frekansta bir radar teknolojisi kullanılması önerildi.  


Çözüm

Sıvı ve gaz fazında bulunan ve yoğun buharlaşma görülen tankta; LPRS-K-01 serisi, 26 GHz lik ve aşındırıcı akışkanlarla uyumlu bir radar anten teknolojisi seçildi. -40°C …120°C aralığında ve 20 metre derinliğe kadar güvenilir seviye ölçümü yeteneğine sahip bu ürün, halihazırdaki ultrasonik seviye transmitterı ile değiştirildi.


Sağlanan Faydalar

• Sürekli arızaya düşen izleme süreci güvenilir kılındı.
• Tanktaki buhar sebebiyle dolu gözüken, ancak gerçekte daha düşük olan sıvı seviyesi gerçek değerler üzerinden izlenir oldu.
• Optimize edilmiş kalibrasyon süreci
• Kullanım kolaylığı
• Zaman ve işçilik tasarrufu

catch a cheat storyofcheating.com how many women cheat
the morning after pill article on abortion abortion clinics in colorado springs
how much does abortion cost how do they do abortions abortion clinics in indiana
why abortion should be illegal is abortion wrong abortions cost