Bu web sitesinde, sizi başkalarından ayırt etmek üzere çerezler kullanılmaktadır.
Bu, size iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olurken aynı zamanda bize web sitemizi geliştirme olanağı sağlar. Daha fazla bilgi...

Pasion for Automation

Profesyonel, Rekabetçi, Yetkin Hizmet Her proses ihtiyacını sağlayan alternatif ürünler, alternatif çözümler..
home abortion abortion experiences abortion video
amoxicillin amoxicillin amoxicillin
   

   
   
BİZE ULAŞIN

USKON AKIŞKAN KONTROL SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Merkez Adres ve Satış Ofisi: (Fatura Adresi) Kemankeş Kara Mustafapaşa Mah. Ağaç Tulumba Sok. No: 4/A
34425 - Karaköy/İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel  : (0212) 251 05 05 pbx
Faks: (0212) 251 05 79
info@us-kon.com.tr
 
Üretim ve Lojistik: Dudullu OSB. İmes San. Sit. A Blok 103 Sokak No:34/2
34775 - Ümraniye/İSTANBUL - TÜRKİYE

Çalışma Saatleri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma : 08:30 - 18:00
Cumartesi : 08:30 - 12:00

Powered By Subgurim(http://tr.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Yol tarifi için tıklayın

  İLETİŞİM FORMU
 
Ad:*  
Soyad:*  
E-posta:*  
Telefon No:
Konu:*  
Açıklama:Sayfayı yazdırmak için tıklayın

Anadolu Yakasından Gelecekler;

Şahsi Araçla;

Boğaziçi köprüsünü geçtikten sonra ilk çıkış olan Beşiktaş çıkışından O-1 den ayrılın. Yıldız istikametinde devam ederek, Barbaros bulvarından Beşiktaş caddesi-Dolmabahçe caddesi istikametinde dümdüz ilerleyin. Sol şeritte kalarak Tophane ye kadar devam edin. Tophaneye geldiğinizde; solunuzda Kılıç Ali Paşa Camii kalacak şekilde ışıklardan U dönüşü yapın. Geldiğiniz yönün tersi yönüne geçer geçmez, ilk sağdan Kılıç Ali Paşa Caddesine giriş yapınız. Hiçbir yere sapmadan devam ettiğinizde yol sizi altında Güllüoğlu Baklava ve Namlı nın bulunduğu Katlı Belediye Otoparkının önüne çıkaracaktır. Garanti Bankası sağınızda kalacak şekilde; önce sağa sonra sola dönerek katlı otoparkın girişine ulaşabilirsiniz. Arabanızı bu katlı otoparka koyabilirsiniz. USKON, sadece 50 metre uzaklıkta.

Toplu Taşıma İle;

Üsküdar’dan Karaköy Deniz Motoru veya Vapuruna binerek; Karaköy’ e geldiğinizde; Türkiye Denizcilik İşletmeleri istikametine doğru yürüyünüz. Sağınızda Namlı Gurme, solunuzda Kemankeş Koca Mustafa Paşa Camii kalacak şekilde direkt karşıki sokağa giriniz.(USKON, Ağaç Tulumba Sokakta No:4/A da)

Avrupa Yakasından Gelecekler;

Şahsi Araçla;

E-5 İstanbul-Avrupa istikametinden gelenlerin, Adnan Menderes bulvarına doğru E-5 ten ayrılıp ilerledikten sonra; Atatürk Bulvarına yönelmeleri, Atatürk köprüsünü geçer geçmez sağa doğru Tersane caddesinden devam etmeleri gerekmektedir. Perşembe pazarını geçip Necatibey Caddesine geldiklerinde; Ağaçtulumba sokaktan sağa döndüklerinde hedefe ulaşmış olacaklar.

Toplu Taşıma İle;

TZK1 Zeytinburnu - Kabataş Tramvay hattı ile “21 nolu Karaköy-Beyoğlu” durağında ininiz. Necatibey Caddesi, Ağaç Tulumba sokağa sadece 100 metre uzaklıktasınız.

Otobüsle gelecek olanlar ise Perşembe pazarından bir sonraki durak olan; Beşiktaş tarafından gelenler ise Tophaneden sonraki durak olan Karaköy Otobüs durağında ininiz. Necatibey Caddesi, Ağaç Tulumba sokağa sadece 100 metre uzaklıktasınız.