Bu web sitesinde, sizi başkalarından ayırt etmek üzere çerezler kullanılmaktadır.
Bu, size iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olurken aynı zamanda bize web sitemizi geliştirme olanağı sağlar. Daha fazla bilgi...

Pasion for Automation

Profesyonel, Rekabetçi, Yetkin Hizmet Her proses ihtiyacını sağlayan alternatif ürünler, alternatif çözümler..
home abortion abortion experiences abortion video
amoxicillin amoxicillin amoxicillin
Buhar Akış Ölçüm SistemiBir güç tesisi için kritik ölçüm değerlerinden biri de gönderilen toplam buhar miktarı ile müşterilerine faturalandırdığı tutardır. 

 Yukarıdaki sistemde, buhar akış hacmi ölçümü için bir vorteks debimetre kullanıldı. Debimetrenin 4 - 20 mA çıkış sinyali, bir akış bilgisayarına gönderildi. Bir basınç transmitteri çıktısı ve bir RTD çıkışı da aynı akış bilgisayarına gönderildi. 

 Bilgisayar, kütle akış denklemi için üç giriş parametresini onaylar ve saatte ortaya çıkan kütle akış oranı ve toplamı görüntüler. Oran ve toplam değerler, sıcaklık ve /veya basınçtaki herhangi bir değişiklik için düzeltildi. Bu yöntemle, basınç ve sıcaklığın etki edeceği doğru bir buhar akışı ve toplam ölçüm değeri garanti edildi. 

 Sistem; buhar akışı ölçümünün, ana hat beslemesi olmasa bile devam etmesini sağlayacak bir kesintisiz güç kaynağı tarafından desteklendi. Sisteme; güç kaybı, yüksek akış, yüksek veya düşük sıcaklık, basınç vb. gibi herhangi normal dışı parametrelerle karşılaşılması durumda kontrol odası ve yerel personeli uyarmak için sesli ve görsel alarmlar dahil edildi. 

 Bilgisayarın standart 4 ila 20 mA çıkışına ek olarak, bir modem de merkez ofisi uzaktan izleme için bir RS232 bağlantısı üzerinden telefon hattına bağlandı. 

 Basınç verici ve ana buhar hattı arasındaki izolasyon vanaları, kalibrasyon ya da hizmet için transmitteri izole etmek amacıyla kullanıldı.

will my husband cheat again affair dating sites read here
online online generic mexican viagra
signs of infidelity why wifes cheat reasons why married men cheat
why abortion should be illegal is abortion wrong abortions cost